KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664071
nr 1566 4071
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, naken kvinna, yttermått inklusive ram: 64x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:51:20
24/9 15:53:16
100 kr
25/9 18:18:13